Otrzymaj 3% zniżki na pierwsze zamówienie! Poproś o kontakt, aby poznać szczegóły.

O nas

Firma Alvi-Bel od 2011 roku zajmuje się hurtową sprzedażą drewnianych materiałów budowlanych. Zaczynając od niewielkich dostaw na rodzimy rynek polski, stopniowo rozszerzaliśmy swój zasięg. Obecnie Alvi-Bel dostarcza sklejkę i lamele drewniane do większości krajów europejskich, a także do państw Afryki Północnej i USA. Współpracujemy z dużymi fabrykami mebli w Polsce i Europie, producentami parkietu, opakowań oraz z firmami budowlanymi.

W chwili obecnej głównym asortymentem firmy są sklejki i lamele drewniane. Szeroka gama produktów pozwala nam zaspokoić potrzeby Klientów w zakresie zakupu sklejki różnych gatunków i formatów. Wysokogatunkowe sklejki i lamele trafiają do fabryk mebli, natomiast sklejki niskogatunkowe sprawdzają się w produkcji opakowań i jako podstawa do wykańczania podłóg. Firmom budowlanym dostarczamy sklejkę laminowaną potrzebną na etapie wylewaniu betonu. Firmom stosującym technologię cięcia laserowego oferujemy specjalną sklejkę, która została poddana dodatkowej kontroli jakości, aby zagwarantować brak ubytków wewnątrz arkusza. Nasz zespół dobierze i dostarczy niezbędny materiał dopasowany do Państwa potrzeb i wymagań.

Regularna współpraca z wieloma firmami transportowymi, nasze możliwości magazynowe oraz doświadczenie zdobyte w ciągu 12 lat pracy pozwalają nam wysyłać miesięcznie ponad 2000 m3 drewnianych materiałów budowlanych.

Na przestrzeni 12 lat wypracowaliśmy dobre praktyki współpracy
Za cel postawiliśmy sobie utrzymanie niezawodnego łańcucha dostaw od producentów drewnianych materiałów budowlanych do Klientów końcowych, wsparcie rozwoju przedsiębiorstw produkcyjnych poprzez korzystne warunki zaopatrzenia oraz wkład w rozwój polskiej gospodarki.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.
Nasi specjaliści służą wnikliwym doradztwem w zakresie produktów i ich zastosowań.
Omówią też z Państwem dokładny koszt i możliwy czas dostawy.

Skontaktuj się z nami
01
Szybki kontakt

Nasi pracownicy niezwłocznie reagują na otrzymywane zapytania. Zależy nam, aby zawsze mogli Państwo liczyć na szybką i wyczerpującą odpowiedź na wszelkie pytania.

02
Jakość produktu

Zależy nam na jak najlepszej opinii wśród Kontrahentów. Na bieżąco analizujemy opinie Klientów, co pozwala nam dostarczać towary, spełniające Państwa faktyczne wymagania. W przypadku dostarczenia towaru o niesatysfakcjonującej jakości, wspólnie z Klientem uzgadniamy najlepsze rozwiązanie problemu.

03
Asortyment

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów z różnych branż, oferujemy szeroki asortyment materiałów budowlanych. Przed włączeniem nowego produktu do naszej oferty sprawdzamy zarówno jakość produktu, jak i solidność i niezawodność producenta.

04
Elastyczność firmy

Obsługujemy różnorodnych Klientów, od małych rodzinnych firm po wielkie zakłady produkcyjne. Pragniemy zaoferować korzystne warunki współpracy każdemu Kontrahentowi. Zachęcamy do kontaktu, aby wspólnie omówić Państwa potrzeby, dobrać odpowiedni produkt i ustalić dogodne warunki dostawy.

Kontakty